MENÜ
Öncelikle uygulamamız yayın hayatına yeni başlamıştır. İlk etap kullanıcı sayısı az olduğu için ödüller minimum tutulmaktadır. Kullanıcı sayımız arttıkça ödüllerin kalitesi artacak ve süresi ise azalacaktır.
Çekiliş katılanlar listesi üzerinden rastgale 1 kişi seçilerek yapılmaktadır. Yinede bu kullanıcıların aklında soru işareti bırakabilir. Ancak uygulamayı kullandıkça ve ödüller sahiplerine ulaştıkça güvenilir bir uygulama olduğunu anlayacaksınız. Ödüller kargo ile gönderilirken ve kullanıcı ürünü aldıktan sonra ki resimler Ödül kanıt sayfasında yayınlanacaktır.
Çekilişler tamamen ücretsizdir.
Çekiliş kazananlar açıklandıktan sonra 15 gün içerisinde kargoya verilir.
Kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Siz bir ücret ödemezsiniz.
Evet puanınız yeterli ise her çekilişe sınırsız katılabilirsiniz.
Çekilişi Kazanan 1 kullanıcı seçilir ve Aynı anda yedek 2 adet daha kullanıcı belirlenir. Eğer 7 gün içerisinde ilk seçilen kazanan kullanıcıyla irtibat kurulamazsa veya kullanıcı kaynaklı bir aksaklık olursa. Ödül belirlenen yedek kullanıcılardaki 1. kişiye verilir. Aynı şekilde bu kişiyede ulaşılmaz ise 2. kullanıcıya verilir. Eğer 2. kullanıcıya da ulaşılmaz ise ödül kimseye verilmez tekrar çekilişe açılır.

Duyurular ve Genel Bilgilendirme

Çekiliş kazanan kişinin mail adresine bir mail gönderilecektir. Bu yüzden lütfen spam mailler ile kullanıcı oluşturmayınız. Aktif kullandığınız google mail ile giriş yapınız.
Geri sayım süresi başlayınca uygulamayı kapatmadan arkaplana aldığınız takdirde sayım işlemi devam eder. Böylece uygulamayı sürekli açık tutmamış olursunuz. Geri sayım bittiğinde açıp işleme devam edebilirsiniz.
Video reklamlar açılmıyor ise aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.
Ayarlar > Google > Reklamalar > Reklam Kimliğini Sıfırla
* Güncel versiyonunu yüklediğinizden emin olun.
* Uygulamayı kaldırıp (kaldırmadan önce uygulama önbelleğini ve verilerini temizleyiniz) tekrar yükleyin.